Úvodní strana » Historie

Historie

  • Vznik v roce 1998, postupně se společnost vyprofilovala na specializovaného výrobce technologicky náročných výkresových dílů pro autoprůmysl a přesné strojírenství.
  • V současnosti taktéž rychlá expanze do stavebnictví - výroba komponentů k sádrokartonovým konstrukcím
  • Neocenitelnou devizou společnosti je tým expertů schopných nalézat optimální a inovativní řešení v široké škále průmyslových aplikací.
  • Jméno společnosti pochází z latiny = ODVAHA. Filozofii jména, se snažíme přenášet i do všech oblastí naší podnikatelské činnosti
  • V minulosti AUDACIO vlastnilo dceřinnou společnost 4x4 off-road, specializující se na výrobu příslušenství pro vozy Land Rover a na mezinárodní obchod, jenž se později osamostatnila a úspěšně se prosazuje zejména na zahraničních trzích.


Kontaktní informace

AUDACIO a.s.

Veveří 111, 616 00 BRNO
Česká Republika

tel. +420 544 238 240
fax +420 544 234 669
e-mail:


Provozovna SVATOBOŘICE-MISTŘÍN

Nádražní 1290/44,
696 04 SVATOBOŘICE-MISTŘÍN
Česká Republika

tel. +420 534 008 111
fax +420 534 008 112
e-mail:


Projekty spolufinancované Evropskou Unii

Modernizace a zvýšení efektivity výrobního procesu ve společnosti Audacio a.s. je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení výrobních kapacit, produktivity a efektivity celého výrobního procesu prostřednictvím pořízení moderního strojního zařízení (CNC a hydraulické tváření lisy). Projekt je realizován ve výrobním areálu ve Svatobořicích – Mistříně.

Zvýšení efektivity výroby pomocí nových zařízení přesné kontroly výroby a skladování společnosti Audacio a.s.

Cílem projektu je zvýšení přesnosti, efektivity a produktivity výrobních kapacit s dopadem na zvýšení kvality a možnosti navýšení kapacit produkce. Realizací projektu budou pořízena vysoce přesná měřící a kontrolní zařízení, která umožní dosáhnout požadovaných přesností a kvality výroby (automatizované zařízení pro měření vybraných geometrických parametrů dílů a digitální měřící systém). Dále budou pořízena nejmodernější skladovací a výdejní zařízení pro optimalizaci a zefektivnění výrobního procesu. Projekt je realizován ve výrobním areálu ve Svatobořicích – Mistříně.

Rekonstrukce objektu na výrobní halu včetně zázemí a administrativních prostor firmy Audacio a.s.

Předmětem projektu je rekonstrukce zchátralého průmyslového objektu (brownfieldu) a přilehlých prostor s cílem vybudovat moderní výrobní halu se zázemím včetně administrativních prostor a vybudovat tak potřebné výrobní a skladovací kapacity společnosti AUDACIO a.s.